הפוך את חווית הנסיעה שלך ביעד לפשוטה, בטוחה ומהנה

חיפוש הסעה

הזן את פרטי ההסעה הרצויה בטופס החכם שלנו, נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם עם הצעות מעולות.

תיאום ותשלום

לאחר שאישרתם את הצעת המחיר נציג מטעמנו יצור עימכם קשר להסדרת התשלום בכרטיס אשראי. לאחר ביצוע התשלום יישלח אישור הזמנה במייל.

הכל מוכן!

נהג מטעמנו ימתין לך בזמן ובמקום שנקבעו ויקח אתכם ליעדכם בנוחות ובבטחה.

אודות

קארפורט היא חברה ישראלית המתמחה בשירותי נהגים והעברות ברחבי העולם. החברה נולדה מצורך אמיתי במציאת ספק שירותי נהגים אמין ואיכותי. הערכים המובילים אותנו הם שקיפות, אמינות, בטיחות ושירות מעולה. לחברתנו גישה לציי רכבים מגוונים בכ- 700 יעדים ברחבי העולם. החל מרכבי סטנדרט ליוקרה, ואנים, מיניבוסים, אוטובוסים וכלי רכב מונגשים.

מונעים על-ידי שירות

להביא אתכם מנקודה לנקודה בבטיחות ובנוחות זה מה שאנחנו אוהבים לעשות. אנחנו שואפים למצויינות בכל מגע עם הלקוחות שלנו, הספקים שלנו והעובדים שלנו. אנחנו עובדים עם חברות ההסעה הטובות ביותר ובודקים אותן באופן שוטף עבור רמת השירות, האמינות והיעילות שלהם. הבדיקות מבוססות על שילוב של משוב לקוחות ואמצעים טכנולוגיים.

איך אנחנו עובדים?

קארפורט עובדת ישירות מול נהגים מקצועיים וספקי רכבים. אתם בוחרים את המסלול, התאריך ושעת האיסוף והרכב הנוסעים ואנחנו נתאים לכם את ההעברה הנוחה והמשתלמת ביותר. אנחנו גמישים - מעוניינים ברכב יוקרה? מסיעים חיות או צריכים הסעה מיוחדת, ניתן להכניס זאת בהערה או פשוט ליצור איתנו קשר. הצעות מחיר מתקבלות בשעות הפעילות שלנו.